Products

Sold Out

Natural Bunny Tails

Regular Price
£22.00
Sale Price
£22.00
Regular Price
Unit Price
per 

Natural Calabash Hanging Basket

Regular Price
£28.00
Sale Price
£28.00
Regular Price
Unit Price
per 

Natural Calabash Vase

Regular Price
£28.00
Sale Price
£28.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Natural Fluffy Pampas Grass in Neutral Tones

Regular Price
from £8.00
Sale Price
from £8.00
Regular Price
£15.00
Unit Price
per 

Natural Fluffy Reed Grass

Regular Price
from £20.00
Sale Price
from £20.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Orange Bunny Tails

Regular Price
£22.00
Sale Price
£22.00
Regular Price
Unit Price
per 

Pampas Grass Christmas Wreath

Regular Price
£55.00
Sale Price
£55.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Peach Bunny Tails

Regular Price
£16.50
Sale Price
£16.50
Regular Price
£22.00
Unit Price
per 

Pink and Lilac Pampas Grass

Regular Price
from £15.00
Sale Price
from £15.00
Regular Price
Unit Price
per 

Pink Pampas Grass

Regular Price
from £14.00
Sale Price
from £14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Purple Fluffy Reed Grass

Regular Price
from £10.00
Sale Price
from £10.00
Regular Price
Unit Price
per 

Red Calabash Plant Pot

Regular Price
£20.00
Sale Price
£20.00
Regular Price
Unit Price
per 

Reed topped Calabash Plant Pot

Regular Price
£30.00
Sale Price
£30.00
Regular Price
Unit Price
per 

Slate Grey Bunny Tails

Regular Price
£22.00
Sale Price
£22.00
Regular Price
Unit Price
per 

Small Calabash Planters

Regular Price
£10.00
Sale Price
£10.00
Regular Price
Unit Price
per 

Small Fluffy Brown Pampas Grass

Regular Price
from £16.00
Sale Price
from £16.00
Regular Price
Unit Price
per 

Small Hanging Calabash Planters

Regular Price
£10.00
Sale Price
£10.00
Regular Price
Unit Price
per 

Small Peach Bunny Tails

Regular Price
£22.00
Sale Price
£22.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Snow White Bunny Tails

Regular Price
£16.50
Sale Price
£16.50
Regular Price
£22.00
Unit Price
per 

Violet Bunny Tails

Regular Price
£22.00
Sale Price
£22.00
Regular Price
Unit Price
per